+420 733 565 725
eramservice@eramservice.eu
Nacházíte se zde » Oblasti využití » Sportovní areály » Venkovní areály

Venkovní areály

Umělé fotbalové plochy, tenisové kurty, golfová hřiště a další sportovní areály umožňují kromě profesionálního sportu provozovat tyto areály i pro rekreační a odpočinkové vyžití. V dnešní době je v oblibě využívat tyto areály i v nočních hodinách. To samozřejmě zvyšuje i provozní náklady na osvětlení těchto ploch. 

Tenis je sport, který vzhledem k velkému zájmu nabízí provoz i ve večerních a nočních hodinách. Stejně tak i umělé plochy fotbalových hřišť nebo i ostatních veřejných sportovních ploch.

Obrázek

Atletické stadiony, fotbalová hřiště s umělým povrchem, Sportovní plochy a hřiště na sídlištích, to jsou plochy, které se využívají i do pozdních nočních hodin.

Obrázek

Večerní provoz láká mnoho sportovních fanoušků

Zimní areály

Nejenom letní ale i zimní sportovní areály jsou v poslední době v oblibě. Aby se vrátily provozní náklady je snaha majitelů lyžařských středisek provozovat areály i v nočních hodinách. Toto noční lyžování je samozřejmě náročné na spotřebu elektrické energie. Na jedné straně se sice víc vydělá ale zároveň také víc utratí. Regulátory spotřeby elektrické energie právě tento problém řeší.

Obrázek

Regulátor pracuje na principu snížení výkonu na možné úsporné napětí zcela bez poklesu světelného toku. Jako jediný pracuje s vyšší úsporou elektrického výkonu než snížením světelného toku .

Náš návrh spočívá v technickém řešení a opatření ke snížení spotřeby energie přesným ovládáním výkonu.

Regulací osvětlení venkovních sportovišť lze dosáhnout úsporu elektrické energie až do 50%.

Výpočet návratnosti

Napište nám

*
*
*
*