+420 733 565 725
eramservice@eramservice.eu
Nacházíte se zde » Oblasti využití » Sportovní areály » Sportovní haly

Sportovní haly

Halové sporty na profesionální i rekreační úrovni zaplňují mnoho sportovních hal po celé republice. Haly umožňují využívat daný sport ať už profesionály nebo skupinami přátel, rodinami a spolupracovníky po celý rok. Nezáleží na tom, jestli jste mladí nebo staří, profesionál, nebo začátečník. 

Basketbal

Je dalším sportem, který je v České republice velmi populární. Díky sportovnímu klubu ČEZ Basketball Nymburk, který se kromě domácí soutěže zapojuje i do soutěží evropských. Už na základních školách vznikají třídy se zaměřením na basketbal.

Obrázek

Sportovní haly jsou většinou víceúčelové sportovní areály využívané mnoha aktivitami. Haly většinou slouží oddílům basketbalu, florbalu, futsalu, házené atd.

Obrázek

Volejbal - Malá kopaná - Atletika

Ligové i rekreační zápasy v těchto areálech vytěžují haly po celý rok i v nočních hodinách. Tyto haly mnohdy bývají i součástí škol nebo větších sportovních středisek. „Sídlišťní“  turnaje nebo pravidelné týdenní zápasy jsou velmi oblíbené.  Haly bývají mnohdy využívány do pozdních nočních hodin. S tím samozřejmě souvisí i velké energetické a tedy i finanční zatížení. Regulátory spotřeby elektrické energie jsou řešením jak tyto náklady snížit.

ObrázekObrázek

Regulátor pracuje na principu snížení výkonu na možné úsporné napětí zcela bez poklesu světelného toku. Jako jediný pracuje s vyšší úsporou elektrického výkonu než snížením světelného toku.

Náš návrh spočívá v technickém řešení a opatření ke snížení spotřeby energie přesným ovládáním výkonu. 

V zapojeních s využitím regulátorů lze v osvětlení sportovních hal dosahovat až 40% úspor elektrické energie.

Výpočet návratnosti

Napište nám

*
*
*
*