+420 733 565 725
eramservice@eramservice.eu
Nacházíte se zde » Oblasti využití » Sportovní areály » Fitness a bazény

Fitness a bazény

V současné době jsou v oblibě aquaparky. Jsou to vlastně bazény se zábavným, relaxačním a plaveckým vyžitím. Tobogány, vířivky, dětské bazény, chrliče vody sauny, páry, solné jeskyně nebo solária lákají nejen děti ale i celé rodiny. Podobnými středisky ke zvyšování kondice, sportování nebo i k pořádání společenských akcí jsou fitness nebo bowlingové dráhy.

ObrázekObrázek

Sportovní  a fitness kluby jsou velmi oblíbené. Moderní fitness a wellness centra jsou  zařízení, která poskytují komplexní služby a péči v oblasti tělesné kultury od pohybových aktivit přes rehabilitaci a relaxaci. V současné době jsou to velmi oblíbená střediska. Velkou výhodou těchto areálu je celoroční provoz. I zimních měsících, v nočních hodinách nebo za nepříznivého počasí lze zlepšovat svoji tělesnou zdatnost. Provoz těchto areálu je ale značně energeticky náročný. Zapojením regulátorů úspor elektrické energie lze za nesníženého světelného toku dosáhnout značných úspor elektrické energie.

Obrázek

Pro komplexní relaxaci, sportovní vyžití zároveň se společenskou akcí jsou zvlášť vhodné bowlingové dráhy, golfové trenažery nebo sportovní laserové střelnice. Tato moderní zařízení jsou v současné době ve velké oblibě. Samozřejmě ke správné atmosféře také patří správné osvětlení těchto prostor. Není tedy žádoucí snižovat intenzitu osvětlení. 

Obrázek

Náš návrh spočívá v technickém řešení a opatření ke snížení spotřeby elektrické energie, přesným ovládáním výkonu na zdrojích. Zároveň má i další přednosti v úspoře, které se promítnou do návratnosti zařízení. Zejména v prodloužení životnosti, neboť životnost světelných zdrojů závisí na rychlosti přepínání, s jakou vzrůstá napětí. Naše regulace na základě přepínání odboček je funkční s délkou trvání přechodného děje při přepnutí řádově μs jak pro snižování, tak pro zvyšování napětí.

Regulací těchto areálů lze dosáhnout až 40% úspor elektrické energie.

Výpočet návratnosti

Napište nám

*
*
*
*