+420 733 565 725
eramservice@eramservice.eu
Nacházíte se zde » Oblasti využití » Sportovní areály

Sportovní areály

S rostoucí oblibou různého sportovního vyžití se v posledních letech provozní doba mnoha sportovních areálů přesouvá do pozdějších odpoledních a večerních hodin. Z tohoto důvodu je nutné zajistit vhodné osvětlení pro jednotlivá sportoviště v závislosti na typu provozovaného sportovního areálu.

Naše regulátory zohledňují provozní režim areálů od krajských soutěží, až po mezinárodní zápasy, včetně televizních přenosů.

Fotbal a hokej

Dva nejpopulárnější sporty v České republice. Dlouhá historie a mnoho mezinárodních úspěchů staví právě tyto sporty na vrchol popularity. Naši sportovci po úspěšných návratech z evropských a světových turnajů bývají vítáni a oslavováni jako hrdinové. Mladí kluci v nich vidí své vzory a chtějí se jim vyrovnat. S tím ale také souvisí provoz stadionů a hal kam směřují celoročně tréninky, zápasy a mnoho dalších sportovních aktivit.

ObrázekObrázek

Sportovní haly

Halové sporty na profesionální i rekreační úrovni zaplňují mnoho sportovních hal po celé republice. Haly umožňují využívat daný sport ať už profesionály nebo skupinami přátel, rodinami a spolupracovníky po celý rok. Nezáleží na tom, jestli jste mladí nebo staří, profesionál, nebo začátečník. 

Obrázek

Venkovní areály

Umělé fotbalové plochy, tenisové kurty a další sportovní areály umožňují kromě profesionálního sportu provozovat tyto areály i pro rekreační a odpočinkové vyžití. V dnešní době je v oblibě využívat tyto areály i v nočních hodinách. To samozřejmě zvyšuje i provozní náklady na osvětlení těchto ploch. 

Obrázek

Fitness a bazény

V současné době jsou v oblibě aquaparky. Jsou to vlastně bazény se zábavným, relaxačním a plaveckým vyžitím. Tobogány, vířivky, dětské bazény, chrliče vody, sauny, páry, solné jeskyně nebo solária lákají nejen děti ale i celé rodiny. Podobnými středisky ke zvyšování kondice, sportování nebo i k pořádání společenských akcí jsou fitness nebo bowlingové dráhy.

Obrázek

Náš návrh spočívá v technickém řešení a opatření ke snížení spotřeby elektrické energie, přesným ovládáním výkonu na zdrojích. Zároveň má i další přednosti v úspoře, které se promítnou do návratnosti zařízení. Zejména v prodloužení životnosti, neboť životnost světelných zdrojů závisí na rychlosti přepínání, s jakou vzrůstá napětí. Naše regulace na základě přepínání odboček je funkční s délkou trvání přechodného děje při  přepnutí řádově μs jak pro snižování, tak pro zvyšování napětí. Regulátory se uplatní ve všech sportovních aktivitách.

Naše regulátory zohledňují vaše potřeby. 

Ve sportovních aktivitách lze dosáhnout až 45% úspor.

Výpočet návratnosti

Napište nám

*
*
*
*