+420 733 565 725
eramservice@eramservice.eu
Nacházíte se zde » Oblasti využití » Objekty služeb » Hotely

Hotely

Hotel je zařízení, které poskytuje zaplacené ubytování na krátkodobém základě.  Je minulostí, kdy hotely poskytovaly základních ubytování. Samozřejmostí dnešních hotelů jsou pokoje s moderním zařízením, včetně vlastní koupelny a klimatizace. Na pokojích jsou obvykle také telefony, televizory, trezory, mini-bary s občerstvením a vybavení pro přípravu čaje a kávy. Větší hotely mohou poskytovat další odpočinková zařízení, jako je bazén, fitness centrum, business centrum, péče o děti, prostory pro konference a společenské služby atd.

Některé hotely nabízejí občerstvení jako součást ubytování.

Vstupní hala a recepce - to jsou hlavní prostory v každém hotelu. Je to vlastně vizitka hotelu, působí prvním dojmem se poprvé hosty.  Světlo v těchto prostorách musí být velmi příjemné. Host tím dostává pocit jistoty, takže se příště bude chtít opět vrátit.

Obrázek

Pokoje - Tato část musí být v ideálním případě řádně osvětlen, protože to je místo, kde lidé ubytovaní v hotelu chodit sem a tam jejich jednotlivých místností.  Stejně tak je důležité, aby osvětlení v tomto prostoru je dostatečně jasný pro hosty jasně vidět jejich pokoje čísla, tak jim brání, že se ztratí kolem areálu.

ObrázekObrázek

Vlastní hotelová restaurace a místa pro odpočinkové aktivity jsou prostory, kde se každý návštěvník musí cítit příjemně během celého pobytu.  Osvětlení uvnitř bazénu by nemělo být příliš světlé ani příliš tmavé, aby měl každý host příjemný a uklidňující pocit

Venkovní osvětlení zdůrazňuje atmosféru hotelu. Dotváří tak celkový dojem. Pokud chcete přidat na zvýraznění některé části hotelu, jsou světla skvělou příležitostí. Dotváří tak ideální atmosféru, která může sloužit jako místo pro úžasnou  večeři.

ObrázekObrázek

V hotelích lze dosáhnout 25-35% úspory elektrické energie.

Výpočet návratnosti

Napište nám

*
*
*
*