+420 733 565 725
eramservice@eramservice.eu
Nacházíte se zde » Oblasti využití » Objekty služeb » Bytová výstavba

Bytová výstavba

Současná situace v cenách elektrické energie nutí každého uživatele domu, nebo bytu, zvažovat jakoukoli úsporu finančních prostředků. Výhled do budoucna předpokládá další zdražování elektrické energie. Nová bytová výstavba ať už rodinných domů nebo jiných bytových i nebytových prostor se zaměřuje na nízkoenergetická řešení. Naše řešení jsou zaměřena nejen na současnou bytovou výstavbu ale i na stávající bytový fond.

Námi navrhované a dodávané regulátory vám pomohou tuto situaci řešit. Návratnost takovéhoto řešení se pohybuje od 3 do 5 let provozu.

Sídlo společnosti

Sídlo firmy je reprezentativním místem společnosti. V sídle společnosti se potkává řada různých typů spotřebičů. Významnou část tvoří vnitřní i venkovní osvětlení budovy. Další oblastí je výpočetní technika, bez které se dnes již žádná společnost neobejde. V neposlední řadě jsou to spotřebiče pro reprezentaci a občerstvení. Každá takováto moderní budova má také vlastní výtah, klimatizaci a další agregáty provozu budovy.

Obrázek

Rodinný dům

Rodinný dům je osobní prostor ve kterém trávíme většinu volného času.  Každý se v tomto prostoru chce cítit co nejlépe. Proto používáme takové osvětlení, které vyhovuje konkrétní oblasti domova. Kuchyně, koupelny, ložnice a obytné plochy jsou místa, kde jsou rozdílné spotřebiče.  

ObrázekObrázek

Náš návrh spočívá v technickém řešení a opatření ke snížení spotřeby elektrické energie, přesným ovládáním výkonu na zdrojích. Zároveň má i další přednosti v úspoře, které se promítnou do návratnosti zařízení. Zejména v prodloužení životnosti, neboť životnost světelných zdrojů závisí na rychlosti přepínání, s jakou vzrůstá napětí. Naše regulace na základě přepínání odboček je funkční s délkou trvání přechodného děje při přepnutí řádově μs jak pro snižování, tak pro zvyšování napětí.

Při realizaci regulátoru v bytové výstavbě lze docílit až 35% úspor elektrické energie.

Výpočet návratnosti

Napište nám

*
*
*
*