+420 733 565 725
eramservice@eramservice.eu
Nacházíte se zde » Oblasti využití » Obchod a Výroba » Supermarkety a sklady

Supermarkety a sklady

V dnešní konkurenci se provozovatelé obchodních řetězců snaží získat každého zákazníka, aby nešel nakupovat ke konkurenční společnosti. Světlo je neoddělitelnou součástí  designu.  Osvětlení hraje klíčovou roli při prodeji. Není tedy žádoucí snižovat intenzitu osvětlení.

Supermarkety jsou součástí maloobchodní sítě. Maloobchod se skládá z prodeje fyzického zboží, které je určeno k přímé spotřebě ze strany kupujícího. Odběratelé mohou být jednotlivci nebo firmy. Maloobchod využívá i obslužných služeb jako jsou dodávky zboží z velkoobchodu. Maloobchodní zařízení jsou děleny do obchodů či skladů. Maloobchodníci jsou na konci dodavatelského řetězce. 

ObrázekObrázek

Sklad je komerční objekt pro skladování zboží. Sklady jsou používány výrobcem a dovozcem. Většinou jsou to velké hladké budovy v průmyslových oblastech měst a obcí. Obvykle jsou přizpůsobeny pro nakládku a vykládku zboží z nákladních automobilů. Uložené zboží může zahrnovat jakékoli suroviny, obalové materiály, náhradní díly, komponenty nebo hotové výrobky spojené se zemědělstvím, výrobou nebo obchodem.

Obrázek

Námi navržené řešení s regulátory spojuje úspory v osvětlení i provozu motorů, kompresorů a elektroniky.

V osvětlení hal dosahujeme úspor až 50 % při zachování  světelného toku.

Výpočet návratnosti

Napište nám

*
*
*
*