+420 733 565 725
eramservice@eramservice.eu
Nacházíte se zde » Oblasti využití » Obchod a Výroba » Průmyslová výroba

Průmyslová výroba

Průmyslová výroba určuje míru produkce průmyslového odvětví ekonomiky. Výrobní závod je průmyslová budova, kde dělníci vyrábějí zboží, nebo dohlížejí na stroje, které vyrábějí koncový produkt, nebo výrobek přetvářejí ho do produktu jiného.Většina moderních provozů má rozsáhlé montážní nebo výrobní linky

Zpracovatelský průmysl používá stroje, nástroje a práci na výrobu zboží pro další použití nebo prodej. Většinou je aplikován na průmyslovou výrobu, ve které jsou suroviny transformovány do konečných výrobků ve velkém měřítku. 

Obrázek

Výrobci mohou ušetřit peníze a snížit náklady na provoz i údržbu výběrem energeticky efektivního zařízení a optimalizaci stávajícího vybavení a procesů. Náklady na elektrickou energii představují nezanedbatelnou položku ve výrobě.  Vyplatí se tedy investovat do energeticky efektivních zařízení v oblastech, jako je osvětlení, stlačený vzduch, chlazení, motory, pohony, kompresory a čerpadla. Úsporné opatření ve výrobních a skladových halách se často rychle zaplatí  a zároveň šetří i životní prostředí. 

Obrázek

Úsporná řešení jsou zaměřena především do oblastí montážních a výrobních hal, zpracování dřeva a výroba nábytku, polygrafický průmysl, papírenský a obalový průmysl, výroba textilu a obuvi.

ObrázekObrázek

Regulátor pracuje na principu snížení výkonu na možné úsporné napětí zcela bez poklesu světelného toku. Jako jediný pracuje s vyšší úsporou elektrického výkonu než snížením světelného toku. Regulace na základě přepínání odboček je funkční s délkou trvání přechodného děje při  přepnutí řádově μs jak pro snižování, tak pro zvyšování napětí.

Stroje používané při výrobě mají složitou elektroniku k jejich ovládání. Při kolísání sítě a napěťových špičkách dochází ke zničení desek s elektronikou. Náš návrh má i tady další přednosti v úspoře, které se promítnou do návratnosti zařízení. Regulátor zároveň pracuje i jako stabilizátor napětí. Kolísání a možné napěťové špičky odstraní a tím i značně prodlužuje životnost jek elektroniky tak i osvětlovací soustavy.

V osvětlení výrobních hal dosahujeme úspor až 50 % při zachování  světelného toku.

Výpočet návratnosti

Napište nám

*
*
*
*