+420 733 565 725
eramservice@eramservice.eu
Nacházíte se zde » Oblasti využití » Doprava » Čerpací stanice

Čerpací stanice

Automobilová doprava se každým dnem stupňuje. Z toho vyplývá nutnost celodenního provozu čerpacích stanic a tudíž provoz i v nočních hodinách. Naše regulátory nabízejí právě v nočních hodinách značnou úsporu spotřeby elektrické energie bez nutnosti vypínání jednotlivých světelných okruhů.

Světla

Osvětlení čerpacích stanic plní zároveň několik funkcí. V první řadě je nedílnou součástí designu každé čerpací stanice. Podle typických barevných ladění lze rozpoznat i jednotlivé provozovatele čerpací stanice. V neposlední řadě tvoří správné osvětlení i bezpečnostní prvek pro ochranu čerpacích stanic. 

Obrázek

Spotřebiče

Každá čerpací stanice poskytuje i řadu doplňujících služeb. Například automat na teplé nápoje nebo rychlé občerstvení. Zároveň jsou součástí většiny čerpacích stanic i chladící box na nápoje a mražené výrobky.

Náš návrh spočívá v komplexním technickém řešení a opatření ke snížení spotřeby energie, přesným ovládáním výkonu na zdrojích. Zapojením s naším regulátorem vykazuje značnou úsporou elektrické energie.

ObrázekObrázek

Myčka

Další službou poskytovanou na čerpacích stanicích je myčka aut. V tomto provozu jsou zároveň zdroje jak osvětlení tak i agregáty vlastní mycí linky. Naše řešení počítá i s růzností těchto vstupů.

Samozřejmě má náš návrh další přednosti v úspoře, které se promítnou do návratnosti zařízení. Zejména v prodloužení životnosti, neboť životnost světelných zdrojů závisí na rychlosti přepínání, s jakou vzrůstá napětí.

Na čerpací stanici lze dosáhnout 20-25% úspory.

Výpočet návratnosti

Napište nám

*
*
*
*