+420 733 565 725
eramservice@eramservice.eu
Nacházíte se zde » O společnosti

O společnosti

Společnost Eram Service spol. s r.o. je zaměřena na komplexní dodávky regulátorů elektrické energie.

Obrázek

Posouzení regulátorů ERAM spol. s r.o. bylo provedeno Fakultou elektrotechniky a informatiky Vysoké školy báňské TU Ostrava se závěrem:

Z hlediska úspor lze očekávat úspory elektrické energie v osvětlení
ve výši 20 - 55%

Jsme přesvědčeni, že právě tyto vynikající technické parametry byly hlavním důvodem k udělení ocenění: Zlatý Amper 2008. 

Zlatý Amper 2008

Regulátory společnosti  ERAM spol. s r.o. jsou chráněny patentovou listinou pod číslem 302224.
Naše společnost vychází z dlouholetých zkušeností v oboru měřicí a regulační techniky.

Realizujeme prodej úsporných regulačních zařízení - Regulátorů výkonu, jejichž využití je především u veřejného osvětlení, měst a obcí, komplexního využití v průmyslových objektech a objektech občanské vybavenosti, jako jsou například hotely, obchodní domy, obytné a kancelářské budovy, sportovní areály a jiné...

Regulací osvětlení bylo v praxi dosaženo až 55% úspor elektrické energie.

Regulátory jsou vhodné zejména pro veřejná osvětlení obcí, parkovišť, velkých křižovatek, tunelů, dálničních úseků, benzinových čerpacích stanic a dalších provozů spojených s komunikacemi.

Další uplatnění nalezne reguláror při úsporách elektrické energie montážních a výrobních hal, logistických center, supermarketů, velkoskladů a veřejných ploch.

Výrazná je úspora provozu sportovních areálů, hokejových hal, fotbalových stadionů, tenisových kurtů a dalších sportovišť, kde využití těchto areálů bývá často i do pozdních nočních hodin.

Návratnost regulátorů se pohybuje do 3 let provozu.

ObrázekObrázekObrázek

Výpočet návratnosti

Napište nám

*
*
*
*